Marzena Kipiel-Sztuka

Marzena Kipiel-Sztuka znana jako Halinka Kiepska z serialu Świat Według Kiepskich.

Aktorka urodzona w Legnicy. W latach 1987-1989 pracowała, jako sufler w Teatrze im. Aleksandra Fredry w Gnieźnie. Zadebiutowała w 1990 roku na deskach Teatru Dramatycznego w Legnicy. Wówczas wcieliła się w rolę salowej i sanitariuszki w Szpitalu rejonowym Christo Bojczewa w reżyserii Józefa Jasielskiego.

Do 2000 roku była aktorką Teatru Dramatycznego w Legnicy, W 1991 roku zdała egzamin eksterniczny. W 1993 otrzymała Złotą Iglicę. Stworzyła niezapomniane role sceniczne w spektaklach tj. Czerwone pantofelki (1990), Henryk Pobożny(1991), Teatr wenecki (1992), Zagraj to jeszcze raz sam (1996) czy w Kordianie (1999). Mogliśmy ją podziwiać w wielu filmach i serialach, m.in w „Sztuczkach (2007)”, „Fala zbrodni”. jednak największą popularność przyniosła jej rola Halinki Kiepskiej w serialu komediowym „Świat Według Kiepskich”, gdzie gra u boku Andrzeja Grabowskiego do dnia dzisiejszego. W programie W programie muzycznym „Jak oni śpiewają” zajęła 5 miejsce. W roku 2014 ukazał się debiutancki singiel Marzeny pt. „Lubię facetów”.

Występy Marzeny są niezwykle humorystyczne! Bo przecież w każdej miejscowości znajdzie się jakiś “jełop”.

– Kabaret –  Charakter stand up-u jest obyczajowy i nie ma tu polityki. To kwintesencja najlepszych monologów Marzeny Kipiel-Sztuki, jakie wygłaszała w różnego rodzaju występach telewizyjnych i nie tylko. Przy czym nie są to typowe kabaretowe monologi, ale opowieści o tym, co się przydarzyło. To godzina spotkania z panią Marzeną Kipiel-Sztuką, która stojąc przed mikrofonem, opowiada swoje przygody (np. w SPA, na zakupach), a także anegdoty z planu filmowego Świata wg Kiepskich “ A w pośredniaku byłeś?!” – Spotkamy się u adwokata!

– spotkanie trzeciego stopnia ( o aktorstwie, roli Halinki Kiepskiej w serialu Świat Według Kiepskich, kulisy nagrań i nie tylko, z humorem”. W programie „Jak Oni Śpiewają zajęła 5 miejsce, więc i podczas występu zaśpiewa dla publiczności). – Kabaret + Śpiewanie. Jest to połączenie stand upu, ze śpiewaniem oraz w późniejszym czasie rozmową z publicznością – np. w wielu miejscowościach, spotkanie ze stowarzyszeniami / grupami np. emerytów.

©2019 Meloevents.pl, Powered by 360-Media