Magdalena Wasylik

Magdalena Wasylik to ikona polskiego, młodego dubbingu. Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na kierunku jazz i muzyka estradowa.

Swoją przygodę z muzyką i teatrem zaczęła już jako dziecko, kiedy występowała w teatrze muzycznym ROMA w Warszawie.

Magdalena Wasylik może pochwalić się bogatą autobiografią i wieloma znakomitymi rolami – zarówno w dubbingu jak i piosence.

W Polsce jako aktorka dubbingowa znana przede wszystkim z takich produkcji jak: Kraina Lodu, Trolle, Oz: Wielki i potężny , Transformers: Wiek zagłady, Osobliwy dom Pani Peregrine, Zaczarowana oraz Minionki rozrabiają. Jej głos pojawia się w takich kreskówkach jak: Świnka Peppa, Atomówki, Tom i Jerry, Scooby-Doo!, Dora poznaje Świat, a także w znanych serialach młodzieżowych jak Violetta, Austin i Ally oraz wielu innych.

 

W swojej karierze Magdalena brała również udział w wielu programach telewizyjnych takich jak: „Must be The Music” czy „The Voice of Poland” (II edycja) – jej duet z Magdaleną Tul otrzymał od jury owacje na stojąco i został uznany za jeden z najlepszych w historii programu. Ponadto, jako aktorka występowała w takich serialach jak „Na Wspólnej” oraz „Rojst”. Magdalena od 2018 roku na stałe występuje w kultowym  programie TVP „Jaka to Melodia?”.

Wieloletnie doświadczenie artystki w pracy przy produkcjach dla dzieci uczyniło ją jednym z najbardziej rozpoznawalnych i pożądanych głosów w branży. Imponujące osiągnięcia w dubbingu, piosence dziecięcej, a także sam fakt, że Magdalena jest niesamowicie ciepłą i lubianą osobą spowodowały, że nikt inny nie ma tak ugruntowanej i stabilnej pozycji w środowisku dubbingowym.

©2019 Meloevents.pl, Powered by 360-Media