InoRos

InoRos to wybuchowa mieszanka muzyków, tworzących grupę folkowo z temperamentem podhalańskim.

Zespół tworzy muzykę rozrywkową zainspirowaną folklorem podhalańskim, ale także muzyką folkową z całego pasma Karpat.

W 2011 roku zespół spontanicznie wziął udział w programie rozrywkowym Must Be The Music Tylko Muzyka dochodząc do finału. W 2012 roku InoRos nawiązał współprace z Liberem wspólnie tworząc utwór „Czyste szaleństwo”.

Piosenka okazała się strzałem w dziesiątkę i odniosła ogólnopolski sukces, zajmując czołowe miejsca na listach przebojów. W konkursie na Hit Biało Czerwonych, organizowanym przez TVP1 oraz radio ZET, piosenka zajęła 2 miejsce i stała się nieoficjalnym hymnem reprezentacji. W maju 2012 roku ukazała się również pierwsza autorska płyta zespołu zatytułowana „Dobre Yes”, która zebrała bardzo pozytywne opinie wśród krytyków muzycznych a także internautów.

 

Zespół do swoich sukcesów estradowych może zaliczyć również udział w takich programach jak: Się Kręci, Kocham Cię Polsko, Kawa czy Herbata, Jaka to melodia, Dzień Dobry TVN oraz trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych zakończoną koncertem w Copernicus Center. Zespół również wystąpił na festiwalu Opolskim z utworem Czyste Szaleństwo wspierając reprezentację polskich piłkarzy.

©2019 Meloevents.pl, Powered by 360-Media