Dagmara Jaworska

Dagmara Jaworska - od lat związana ze śpiewem, przez siedem lat uczęszczała do grodziskiego chóru żeńskiego ,,Bogoria”. Jest wokalistką programu Jaka To Melodia

Z którym występowała na wielu scenach areny polskiej i europejskiej, ukończyła LO im. Jana III Sobieskiego w Warszawie w klasie o profilu muzycznym, kolejnym krokiem była Szkoła Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego na warszawskim Żoliborzu. Występowała na rożnych eventach w Polsce ale także za granicą (Festival Port Sur Saone).

Dziennikarka radiowa związana kiedyś z płocką stacją RPL FM i podwarszawskim Radiem Bogoria. Prowadzi zajęcia wokalne dla młodzieży przy grodziskiej Galerii Młodych a także występuje jako wokalistka i członek stałego zespołu programu muzycznego w TVP – ,,Jaka to melodia?”. Wystąpiła także jako jedna z jurorów w kilku odcinkach 2 edycji programu ,,Śpiewajmy razem! All Togheter Now” emitowanego w stacji Polsat. Jest absolwentką APS Kolegium Edukacji Artystycznej w Warszawie na kierunku sztuki plastyczne o specjalizacji media cyfrowe. Jej największe hobby to podróże.

©2022 Event Office