Aleksandra Gotowicka

Aleksandra Gotowicka - wokalistka, ukończyła Akademię Muzyczną im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, na wydziale Wokalno-Aktorskim, specjalność MUSICAL. Swój warsztat wokalny kształciła pod okiem prof. dr Andrzeja Nanowskiego i dr Miłosza Gałaja.

Aktualnie współpracuje z Krakowskim Teatrem Varieté, Teatrem Tintilo i Teatrem Rampa w Warszawie. W Krakowie można mnie oglądać w spektaklach „Opera za trzy grosze” w reżyserii Jerzego Jana Połońskiego i „Pretty Woman the Musical” w reżyserii Wojciecha Kościelniaka. W Teatrze Tintilo występuje w spektaklach „Oto Oliver Twist!” w reżyserii Teresy Kurpias-Grabowskiej i „Księżniczka Sara” w reżyserii Marka Grabinioka, gdzie gra rolę Panny Minchin, natomiast w Teatrze Rampa wciela się w rolę Nadziei – jednej z apostołek Chrystusa, w spektaklu „Jesus Christ Superstar”.

Poza Teatrem Muzycznym świetnie odnajduje się na scenie koncertowej. Jest wokalistką Studia Accantus, z którym koncertuje po całej Polsce i występuje na kanale studia na platformie YouTube.

Prowadzi również prywatne i otwarte lekcje wokalne i aktorskie, oraz zajmuje się wokalną oprawą ślubów.

©2022 Event Office